Software - Smlouvy a vzory smluv a podání online

Software

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR umožňuje samostatně si vytvářet vzorové smlouvy dle konkrétních potřeb uživatele při zachování všech legislativních podmínek. Jedná se o ojedinělého pomocníka prvního svého druhu u nás. Program pomůže krok za krokem smlouvu sestavit. Pak stačí v textovém editoru (Word a pod.) doplnit údaje a vytisknout, popřípadě uložit pro další použití. Ke složitějším ustanovením smlouvy je navíc k dispozici odborný právní komentář.

 

Program Vzory smluv - Smlouvy ČR obsahuje

Jednoduché smlouvy

Všeobecně stanovené znění vzorových smluv, které stačí pouze exportovat do textového editoru (.doc, .rtf, .txt), doplnit o vlastní iniciály a ihned použít.


Alternativní smlouvy

V těchto případech program umožňuje vytvořit si svou vlastní smlouvu a to co nejpřesněji a v několika různých kombinacích. V daných bodech smlouvy tzv. rozcestnících lze vybírat pokračování dokumentu z několika možných variant, kdy se znění smlouvy pokaždé zásadně mění. Jeden druh smlouvy tedy může mít několik zcela odlišných podob, a přesto bude nadále splňovat všechny platné legislativní podmínky. Výběrem z nabízených variant si uživatel sestaví smlouvu přesně dle svých potřeb.


Platné znění vybraných zákonů


Formuláře a tiskopisy


Právní poradna

Právní poradna je služba poskytovaná k programu Vzory smluv - Smlouvy ČR. Je určena těm uživatelům, kterým v řešení jejich legislativního problému nepomohly ani právní předpisy, ani vzory smluv a podání.

 

Více informací na http://www.smlouvycr.cz